Anetka i Mateusz – reportaż ślubny

Fotografowałam już wiele wesel, ale takiego jeszcze nigdy. I nie są to jakieś banały, które mówi się każdemu klientowi. Ta para jest wyjątkowa, ten ślub był wyjątkowy.. nawet wesele było inne.

Pierwszy raz w życiu ryczałam na weselu jako fotograf.. ryczałam.. bo nie można powiedzieć, że to było kilka łez. Stałam i ryczałam jak głupia.. szczęście, że nie tylko ja.

Anetkę i Mateusza znam od dawna. Robiłam im cudowną sesję przyjacielską, która wyszła naprawdę wyjątkowo. Ogromnie wzruszył mnie fakt, że to właśnie mnie wybrali na swojego fotografa. Cieszyłam się jak głupia, bo wiedziałam, że to nie będzie zwykła uroczystość.

Wszystko było idealnie dobrane.. dwie wspaniałe sukienki Pani Młodej, cudowna oprawa muzyczna ceremonii wyciskająca każdą ukrytą nawet łzę, niesamowite miejsce, w którym odbyło się wesele BEZ ALKOHOLU !!! wesoła ekipa muzyków, niezapomniany pan od dekoracji i goście, którzy dali taki popis na parkiecie, że aż się zdziwiłam, że ludzie potrafią się tak bawić. I to ciepło.. ta miłość.. te emocje.. przez cały czas. Cudowna rodzinna atmosfera..

Żeby nie było, że słodzę.. sami zobaczcie..  A.. a za jakiś czas Anetka i Mateusz zagoszczą na stronie jako bohaterowie Wyjątkowego Pleneru Ślubnego.. już mi się gęba cieszy.. Zresztą kiedy usłyszeli mój pomysł.. iskry w oczach dosłownie buchały..

reportaż ślubny Koszalinreportaż ślubny Koszalinreportaż ślubny Koszalinreportaż ślubny Koszalinreportaż ślubny Koszalinfotograf na ślub Koszalinfotograf na ślub Koszalinfotograf na ślub Koszalinfotograf na ślub Koszalinfotograf na ślub Koszalinfotograf na ślub Koszalinfotograf na ślub Koszalinfotograf na ślub Koszalinfotograf na ślub Koszalinfotograf na ślub Koszalinfotograf na ślub Koszalinfotograf na ślub Koszalinfotograf na ślub Koszalinfotograf na ślub Koszalinfotograf na ślub Koszalinfotograf na ślub Koszalinfotograf ślub Koszalinfotograf ślub Koszalinfotograf ślub Koszalinfotograf ślub Koszalinfotograf ślub Koszalinfotograf ślub Koszalinfotograf ślub Koszalinfotograf ślub Koszalinfotograf ślub Koszalinfotograf ślub Koszalinfotograf ślub Koszalinfotograf ślub Koszalinfotograf ślub Koszalinfotograf ślub Koszalinfotograf ślub Koszalinfotograf ślub Koszalinfotograf ślub Koszalinfotograf ślub Koszalinfotograf ślub Koszalinfotograf ślub Koszalinfotograf ślub Koszalinfotograf ślub Koszalinfotograf ślub Koszalinfotograf ślub Koszalinfotograf ślub Koszalinfotograf ślub Koszalinfotograf ślub Koszalinfotograf ślub Koszalinfotograf ślub Koszalinreportaż ślubny Koszalinreportaż ślubny Koszalinreportaż ślubny Koszalinreportaż ślubny Koszalinreportaż ślubny Koszalinreportaż ślubny Koszalinreportaż ślubny Koszalinreportaż ślubny Koszalinreportaż ślubny Koszalinreportaż ślubny Koszalinreportaż ślubny Koszalinreportaż ślubny Koszalinreportaż ślubny Koszalinreportaż ślubny Koszalinreportaż ślubny Koszalinreportaż ślubny Koszalinreportaż ślubny Koszalinreportaż ślubny Koszalinreportaż ślubny Koszalinreportaż ślubny Koszalin

Jeśli ktoś pyta GDZIE? … to odsyłam TU.. 🙂 Wesoła ekipa, pyszne jedzenie, kucharz.. no powalił nas na kolana.. i właściciel przyjazny i wesoły

www.aureus.slupsk.pl

sala na wesele Koszalinzespół na wesele Koszalin