Menu

Czarodziejski świat ogrodów w Dobrzycy

Pierwsze warsztaty fotograficzne, które poprowadziłam odbyły się w iście tropikalnej atmosferze. Nie dość, że 40 stopni w cieniu to jeszcze miejsce , które wybrałam nadały egzotyczny charakter naszym zdjęciom.

Chciałam pokazać fotografom z Polski, co oferuje nasz region, że można w jednym miejscu wykonać wiele wyjątkowych ujęć, które na zawsze będą wspaniałą pamiątka dla mnie.. dla nich i dla Martynki i całej jej rodziny.

Nie musze chyba tłumaczyć nikomu jakim wyzwaniem dla małej modelki było pozowanie w takim upale. Chowaliśmy się w cień jak tylko się dało.. no ale nie zawsze się dało.

Do ogrodów w Dobrzycy mogłabym wracać wiecznie. Za każdym razem odkrywam coś innego.. pojawiają się nowe kwiaty, inne drzewa kwitną.. Świat tam jest czarodziejski.

Gdyby ktoś był przypadkiem w okolicy.. zachęcam do zwiedzania. Naprawdę 2 godziny to mało. Ja bym tam mogła zamieszkać. <3

http://www.hortulus.com.pl/

 

20 lat doświadczenia

Jesteś fotografem i potrzebujesz naszej pomocy? Jesteś klientem i chcesz uchwycić ulotne chwile? A może potrzebujesz wyjątkowych pamiątek, którymi obdarujesz rodzinę? Trafiłeś doskonale. Pisz, dzwoń. Na pewno Ci pomożemy.

+48 94 341 63 49

studio@deber.pl