Kaja czyli wyjątkowa sesja

Ta sesja była wyjątkowa pod kilkoma względami.

Pierwszy raz o wyborze modelki zadecydował ktoś za mnie, a dokładniej podrzucił mi zdjęcie portretowe, które wykonaliśmy w ramach promocji (zrób legitkę dostaniesz portret gratis).

Pierwszy raz zabrałam na tak długą sesję z modelką swoją córkę do trzymania blendy, przez co śmiałyśmy się co ujęcie. O dziwo.. kompletnie nie widać tego na zdjęciach.

Po raz kolejny miałam tak mało czasu na zdjęcia, dosłownie liczyłyśmy minuty.. mam 5 minut w tym miejscu.. zostało na 15 minut na dojechanie tu i tu.. przez co mamy 3 minuty na powrót.. Szok.. Pamiętam jedynie.. lecimy, lecimy, lecimy.. uciekamy.. już już.. uciekamy.. dawajcie dawajcie.. przebieramy.. już już.. Normalnie jak jakiś wyścig..

Po zrzuceniu zdjęć i dokładnym ich obejrzeniu stanęłam w kropce. Każde zdjęcie można było obrobić na kilka sposobów nadając mu całkiem inny wymiar. Do tego były tak magiczne jakby w czasie robienia ujęcia na chwile stanął czas..

Ciekawe jest to, iż Kaja kompletnie była zaskoczona moją propozycją. Lubi fotografować przyrodę, a nie pozować. Według mnie ma tak niesamowite spojrzenie, że rozwala tym każde ujęcie..  To dziewczyna, o której powiem każdemu znajomemu fotografowi, że ma mimikę twarzy.. o co najtrudniej w tych czasach wśród modelek.

Ona tymi oczami dosłownie mówi.. siedzę i gapię się w te oczy i zastanawiam się co.. No właśnie.. Kaja.. co Ty tam mówisz tymi oczami.. chętnie się dowiem jak wpadniesz po płytkę, którą będę miała dla Ciebie już jutro.

Uwaga.. każda fota obrobiona praktycznie inaczej..  bo kompletnie nie mogłam się zdecydować.

Modelka: Kaja Pijewska
Wizaż: Julia Ziętarska
Fryzura: Studio Urody Brand
Stylizacja i foty: Ja

modelka Koszalinsesje modelek Koszalinsesje plenerowesesja plenerowa Koszalinzdjęcia Koszalinmodelki Koszalinstudio deberkarolina magnowskaKaja Pijewskazdjęcia fashionsesja modowafotograf Koszalinstudio fotograficzne Koszalinpiękne dziewczyny Koszalin