Marta i Rafał – reportaż ślubny

Ten rok, jeśli chodzi o śluby, jest dla mnie jakiś wyjątkowy. Nie chodzi o ilość ślubów jakie wykonałam, ale o to, kogo przyszło mi fotografować. Kiedy Marta i Rafał poprosili mnie o zdjęcia na ich weselu dosłownie się ucieszyłam. Dlaczego? Bo już wiedziałam co mnie czeka. Przecież kilka miesięcy temu robiłam zdjęcia na weselu brata Pani Młodej. Czekała mnie fantastyczna zabawa, cudowny nastrój, bardzo pozytywni ludzie.. w skrócie bardzo rodzinna atmosfera.

No i się nie zawiodłam. Znajome twarze machające do mnie, szczere uśmiechy. Każdemu życzę takich przeżyć w czasie pracy. Czułam się prawie jak członek tej cudownej rodziny. Ceremonia i wesele było naprawdę szczegółowo dopracowane. Druhny we wspaniałych sukienkach, tort i kwiaty w podobnych kolorach. Wyśmienite jedzenie.. Uffff. Mam nadzieję, że kiedyś się jeszcze zobaczymy, bo naprawdę tak wyjątkowe rodziny spotyka się naprawdę rzadko.

P.S.

( Czy ja bym mogła prosić aby Maredo na stałe włączyło do swojej karty dań te REWELACYJNE gołąbki !!!! Byłabym wdzięczna.)

fotograf Koszalinfotograf Koszalinfotograf Koszalinfotograf Koszalinfotograf Koszalinfotograf Koszalinfotograf Koszalinfotograf Koszalinfotograf Koszalinfotograf Koszalinfotograf Koszalinfotograf Koszalinfotograf Koszalinfotograf Koszalinfotograf Koszalinfotograf Koszalinfotograf Koszalinfotograf Koszalinfotograf Koszalinfotograf Koszalinfotograf Koszalinfotograf Koszalinfotograf Koszalinfotograf Koszalinfotograf Koszalinfotograf Koszalinfotograf Koszalinfotograf Koszalinfotograf Koszalin

Zabawę rozkręcał wesoły zespół Royal DJ’s strona www