Menu

Oferta zdjęć przedszkolnych 2016

Przedstawiam państwu nowy rodzaj obsługi klientów, którymi są rodzice dzieci przedszkolnych.

Specjalnie dla państwa został stworzony nowy program, dzięki któremu łatwiej będzie podjąć decyzję o wyborze zdjęć waszych dzieci. Proces składa się z kilku elementów:

1. Fotograf na kilka dni przed zdjęciami przekazuje do przedszkola scenkę, na której będą robione zdjęcia. Dzięki temu możecie Państwo zobaczyć jakie kolory ubrań najlepiej przygotować.

2. W dniu zdjęć, fotograf wykonuje zdjęcia wszystkim tym dzieciom, których rodzice nie wyrazili sprzeciwu, przekazując taką informację wychowawcy.

3. W czasie sesji wykonuję od 10 do 20 ujęć jednego dziecka. Zależy to od tego czy dziecko chce współpracować czy nie. Absolutnie nie zmuszamy dziecka do zdjęć, ponieważ w takich warunkach i tak nie wyjdą.

4. Po sesji wszystkie zdjęcia zostają wgrane na zabezpieczony serwer, gdzie zostają utworzone katalogi ze zdjęciami Państwa dzieci. Każdy rodzic widzi zdjęcia wyłącznie swojego dziecka.

5. Następnie wychowawcy grupy przekazują rodzicom informację gdzie i jak się zalogować, jaki jest termin wyboru zdjęć, powtórzone są pokrótce zasady oferty oraz telefon do firmy.

6. Rodzic w domu loguje się do panelu i widzi zdjęcia wyłącznie swojego dziecka. Są tam pokazane wszystkie wykonane ujęcia. Klikając na zdjęcie dokonuje wyboru konkretnego ujęcia. Każde kliknięte ujęcie kosztuje 20 zł. W tej cenie klient otrzymuje jedną odbitkę 13×18. W przypadku przekroczenia kwoty 60 zł, wybrane ujęcia zostaną nagrane na CD z pięknym nadrukiem waszego dziecka. Kwota 60 zł może być uzyskana wyborem 3 ujęć albo np. wyborem jednego ujęcia i dokupieniu dodatkowych kopii odbitek z tego ujęcia lub dodatkowych produktów.

7. Wybierając jedno ujęcie i 3 dodatkowe kopie odbitek nie płacicie Państwo 4 x 20 zł. W tym systemie za usługę fotograficzną płacicie tylko raz, wybierając ujęcie, natomiast odbitki, plakat, obrazy, kartki są w cenach tych produktów bez doliczania sztucznie kwoty za fotografowanie.

8. Po wybraniu ujęć, odbitek czy innych produktów, w zależności od Państwa potrzeb kończymy zamówienie i przechodzimy do zapłaty. Tylko opłacone zlecenia będą

realizowane. Jeżeli chcecie coś dokupić, wybrać dodatkowe ujęcia system musi najpierw zaksięgować pierwszą płatność, dopiero pozwoli na realizację kolejnego zlecenia.

9. Po otrzymaniu płatności za zlecenie zaczynamy realizację. Po skompletowaniu wszystkiego dzwonimy do Państwa zapraszając do naszego studia po odbiór. DEBER, ul. Zwycięstwa 73/3, tel. 94 341 63 49.

10. System ten został stworzony po to aby ułatwić wybór rodzicom, odciążyć przedszkole od zbierania pieniędzy i wydawania towaru.

11. Na koniec najważniejsze. Jeżeli w czasie sesji nie uda się wykonać zdjęć dziecku, którego rodzice chcieli aby brało udział w sesji, albo zdjęcia wyszły niekorzystanie, zapraszamy takie dziecko wraz z rodzicami do naszego studia w celu wykonania zdjęć na tej scence, w obecności rodziców, w takiej samej cenie, czyli na takich samych zasadach. Dzięki temu to co do tej pory było niewykonalne możemy zrobić w nieco innych warunkach.

Podsumowanie:

– cena ujęcia dla Państwa 20 zł,

(cena takiego ujęcia normalnie w naszym studio 50 zł, promocyjnie 30 zł)

– płytka z wybranymi ujęciami – po przekroczeniu kwoty 60 zł ,

– odbitki 10×15 – 1,5, 13×18 – 2,50, 15×21 – 2,5, 20×30 – 7 zł, 30×45 – 14 zł

(według cennika odbitek w naszym studio – odbitki studyjne)

– w systemie wszelkie produkty posiadają ceny i możecie Państwo przed wyborem zapoznać się z ceną,

– proszę czytać podpowiedzi w systemie.

Podmiot odpowiedzialny za wykonanie zdjęć:

– fotograf Karolina Magnowska www.deber.pl

– odbitki, produkty: studio DEBER Karolina Magnowska, ul. Zwycięstwa 73/3, 75-006 Koszalin, tel. 94 341 63 49, NIP:669-245-36-13

– jakość zdjęć można zobaczyć na stronie: www.deber.pl

 

PROPOZYCJE ZDJĘĆ DO KOŃCA 2016 ROKU

  1. ZDJĘCIA JESIENNE – październik
  2. HALLOWEEN – październik
  3. ZDJĘCIA ŚWIĄTECZNE – listopad

 

ZDJĘCIA JESIENNE

Wzornik teł, które możemy wykorzystać na sesji:

HALLOWEEN

Wzornik teł, które możemy wykorzystać na sesji:

ZDJĘCIA ŚWIĄTECZNE

Wzornik teł, które możemy wykorzystać na sesji:

20 lat doświadczenia

Jesteś fotografem i potrzebujesz naszej pomocy? Jesteś klientem i chcesz uchwycić ulotne chwile? A może potrzebujesz wyjątkowych pamiątek, którymi obdarujesz rodzinę? Trafiłeś doskonale. Pisz, dzwoń. Na pewno Ci pomożemy.

+48 94 341 63 49

studio@deber.pl