Menu

Portrety Księżniczkowe

Pomyślałam sobie, że dość rzadko przychodzicie do mnie ze starszymi dziewczynkami. Dlatego specjalnie dla nich mam bardzo sympatyczną ofertę.

Przychodzicie do studia z ładnie uczesanymi włosami. Tutaj czekają na was 3 piękne suknie, opaski, dodatki, kwiatki, które możecie dowolnie wykorzystać w czasie zdjęć. Nie mam niestety butów, ale w razie co mogę wykonać zdjęcia tylko portretowe, bez całości.

Sukienki pasują na dzieci w wieku 4 do 7 lat. 4 lata spinamy tył klamrami, 7 lat może muszą się wcisnąć, ale się wciskają. Maja ze zdjęć ma 7 lat i pięknie jak węgorz wcisnęła się we wszystkie suknie.

 

Oferta wygląda tak:

Zdjęcia odbędą się 22 maja (niedziela) w godzinach ustalonych na FB https://www.facebook.com/studio.deber/

Miejsce: Studio DEBER, ul. Popiełuszki 1-3, wejście uwaga od frontu koło Fryzjera. Zdjęcie studia na stronie w kontakcie.

Rezerwacja miejsca: wpis w komentarzu (reklama z miejscem na zapisy pojawi się w niedzielę 8 maja), telefon do studia: 94 341 63 49, e-mail: deber@deber.pl

 

UWAGA. Portrety księżniczkowe będę opublikowane w internecie w celach pokazania jak ładnie wyszły wasze dzieci. Udział w zdjęciach jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na publikację.

 

PAKIET I – Zdjęcia w jednej dowolnej sukience, na jednym tle – 50 zł – jedna odbitka 20×30, zdjęcie z naniesioną cyfrowo ramką (wzór poniżej)

PAKIET II – Zdjęcia w dwóch dowolnych sukienkach, na dwóch tłach – 100 zł – dwie odbitki 20×30, zdjęcia z naniesionymi cyfrowo ramkami (wzór poniżej)

PAKIET III – Zdjęcia w trzech sukienkach, na trzech tłach – 150 zł – trzy odbitki 20×30, zdjęcia z naniesionymi cyfrowo ramkami (wzór poniżej)

Wybrane i opłacone ujęcia będą nagrane na CD.

Dodatkowe ujęcia w każdym pakiecie  –  30 zł (odbitka 13×18 + dogranie do CD)

Możecie zamówić dodatkowe odbitki z wybranych ujęć w cenie odbitek sesyjnych.

10×15 – 1,50,

13×18 – 2,50,

20×30 – 7,00,

30×45 – 14,00,

Proszę o informację czy dodatkowe odbitki mają być z naniesioną ramką czy mają to być same zdjęcia. Poniżej dopasowane do sukien wzory ramek naniesionych cyfrowo na zdjęcie. Tak będzie wyglądała odbitka 20×30. Ma być prawdziwie księżniczkowa.

 

A tak wyglądała sesja, na którą Jula przyszła przy okazji. P.S. Jula.. ciotka ci zrobi takie obrazki w zamian za to, że mogła pokazać takie piękne Twoje zdjęcia.

20 lat doświadczenia

Jesteś fotografem i potrzebujesz naszej pomocy? Jesteś klientem i chcesz uchwycić ulotne chwile? A może potrzebujesz wyjątkowych pamiątek, którymi obdarujesz rodzinę? Trafiłeś doskonale. Pisz, dzwoń. Na pewno Ci pomożemy.

+48 94 341 63 49

studio@deber.pl