Menu

Portrety Przedszkolne

Często potrzebne choć robione na szybko. Przydają się na dyplomy, zaproszenia czy prezenty urodzinowe.

Ponieważ mam 3 dzieci, między którymi jest duża różnica wieku, przez wiele lat fotografowałam rożne uroczystości przedszkolne. Za każdym razem, kiedy się dało, wskakiwałam między dzieci i robiłam zdjęcia z ukrycia.

Obecnie, mój prawie 4 latek, chodzi do przedszkola i po raz kolejny mam okazję pracować, w innych warunkach, z takimi maluchami.

Dzięki uprzejmości rodziców mogę pokazać choć część tego co dzieje się w grupie szalonych Łobuziaków.

 

Tym razem, wpadłam na chwilkę, aby zrobić zdjęcia portretowe do dyplomów. Nie chciałam zdjęć na tle. Nie chciałam zbytnio ustalanych póz. Miało być kolorowe otoczenie i miła minka.

Pech chciał, że swojego Dominika dwa dni wcześniej obcięłam.. i dostałam burę od wszystkich, że NIE MA JEGO LOKÓW !!!!! Przepraszam. Jak wpadnę na zdjęcia do tablo to będą loki.. 🙂

 

 

Fotografie wykonane bez lampy studyjnej. Wykorzystano jedynie lampę błyskową jako rozjaśnienie cieni. Minimum ingerencji w środowisko przedszkolne.

sesja przedszkolnatablo przedszkolneportrety przedszkolneprzedszkolezdjęcia w przedszkoluprzedszkole Koszalin

20 lat doświadczenia

Jesteś fotografem i potrzebujesz naszej pomocy? Jesteś klientem i chcesz uchwycić ulotne chwile? A może potrzebujesz wyjątkowych pamiątek, którymi obdarujesz rodzinę? Trafiłeś doskonale. Pisz, dzwoń. Na pewno Ci pomożemy.

+48 94 341 63 49

studio@deber.pl