Sesje Urodzinowe

Mamy dla was super pomysł na zdjęcia urodzinowe. Mini sesje tematyczne. Dzięki nim za wiele lat będziecie pamiętać co w danym roku było ulubioną bajką, ulubioną postacią waszego dziecka.

Plan działania jest taki:

Załóżmy, że dziecko ma urodziny w marcu. Kontaktujesz się z nami 2 miesiące wcześniej – czyli w styczniu. Podajesz tematykę sesji. Szykujemy tła, akcesoria do zdjęć, ty ubrania i dodatkowe bajery, które wykorzystasz również na urodzinach w domu. Sesję wykonujemy miesiąc przed urodzinami czyli w lutym. Masz spokojnie czas na wybranie zdjęć, my na ich retusz i wydruk odbitek. Możemy dla ciebie zrobić zaproszenia ze zdjęć, podziękowania, metrykę urodzinową. Dzięki temu planowi jesteś na spokojnie przygotowany do urodzin.

STYCZEŃ – kontakt, temat sesji, termin, akcesoria,

LUTY – sesja, wybór zdjęć, obróbka, zaproszenia

MARZEC – urodziny.

Jeżeli wybierzesz temat sesji z tych, które mamy już gotowe, które pokazujemy w galerii poniżej, możesz zgłosić się do nas „w LUTYM”, czyli miesiąc przed urodzinami. Pomijamy po prostu proces przygotowań. Rozumiem, że rozumiecie, że dziecko, które ma urodziny w lipcu musicie zgłosić do nas w maju, czyli na 2 miesiące przed urodzinami.

Sesje są dla dzieci w każdym wieku.

 

OFERTA  CENOWA

Otrzymujesz:

  • 6 ujęć na personalizowanym CD oraz ich wydruk w formie odbitek 13×18,
  • ręcznie robione tematyczne opakowanie na zdjęcia i na płytkę,
  • każde dodatkowe ujęcie kosztuje 30 zł (otrzymujesz je jako odbitkę 13×18 oraz dogrywamy ujęcia do CD)
  • zapewniamy ci do wykorzystania na sesji : tła, pompony papierowe, balony, lampiony, banery, elementy garderoby jeśli mamy takie na stanie.

Cena mini sesji – 300 zł

Tych zdjęć nie wykonujemy taniej ponieważ często raz użyte pompony praktycznie nadają się do wyrzucenia. Poza tym bierzemy na siebie ryzyko, iż wykonane pod sesję tło nie będzie nigdy potem użyte. Cena jednego to około 270 zł.

Sesje urodzinowe w większości wypadków będą się odbywać jedna po drugiej w JEDNĄ SOBOTĘ MIESIĄCA. Wyjątkowo będziemy wykonywać je w tygodniu. Wynika to z tego, że do takich sesji

potrzebna mi będzie pomoc i specjalnie na tą okazję będę wołała cudowną Danusię, która wiele z tych rzeczy dla was wykona i przygotuje do sesji. SOBOTY URODZINOWE będą wcześniej ustalone, abyście mogli się wcześniej przygotować. Ja zresztą też.