Menu

Sesyjne ubranka dla dziewczynek

W tym roku postanowiłam Wam pomóc i porobiłam zdjęcia ubranek, które są dla Was do dyspozycji w moim studio. Zanim więc wybierzecie się na zakupy przed sesją zobaczcie czy może nie warto zaoszczędzić i wykorzystać coś z naszych zasobów. Ubranka pochodzą z dobrych sklepów, między innymi z : Nexta, Mayorala, Zary. Kupuję je systematycznie kiedy coś mi wpadnie w oko.

 Tutaj macie kolekcję zimową. Podzieliłam je na METOKOWE grupy wiekowe. Od razu powiem, że rzadko to się pokrywa niestety z rzeczywistością.

I tak.. sukienki na roczek czasem zakładamy na 2 letnie dziecko. I w drugą stronę. Sukienki dla 3 latek jak się z tyłu zepnie pasują na roczniaka.

także oglądając patrzcie na rozmiary i te trochę niższe i te trochę wyższe, bo może akurat wasze dziecko uda się pomieścić w innej rozmiarówce.

Hahaha.. Miałam ułatwić a utrudniłam. Też Was kocham. hahaha

 

20 lat doświadczenia

Jesteś fotografem i potrzebujesz naszej pomocy? Jesteś klientem i chcesz uchwycić ulotne chwile? A może potrzebujesz wyjątkowych pamiątek, którymi obdarujesz rodzinę? Trafiłeś doskonale. Pisz, dzwoń. Na pewno Ci pomożemy.

+48 94 341 63 49

studio@deber.pl