Menu

Świąteczne sesje rodzinne

Zawsze brakowało mi takich wspólnych zdjęć świątecznych. Wigilia jak to Wigilia, trzeba się najeść, rozdać prezenty, pośpiewać i pośmiać się. Wtedy też każda rodzina wyciąga tablety, komórki czy aparaty i uwiecznia swoje zmęczone całym dniem buziaki. Dlatego też w tym roku pomyślałam, że fajnie by było, jakby bliżej świąt, kiedy macie kupione już kreacje, zrobić ciąg krótkich sesji z babciami, wujkami, kuzynami, rodzicami, maluszkami.

Zdjęcia będą robione po południu oraz w sobotę, po to abyście mieli czas się przygotować. Nie będę dokładnie opisywać ubrań. Sami zobaczcie na te dwie scenki. Pastele, kremy, kreacje – do pierwszej scenki. Zimowe szale, swetry, kożuszki – do drugiej scenki. Trochę spiny, trochę swobody, żeby jakaś równowaga była.

Informacja organizacyjna.

  1. Przychodzicie na czas. Ani szybciej, ani później. Nie mogę wpuścić nagle do studia 30 osób. Poza tym wcześniejsze wejście drugiej grupy powoduje nagły spadek emocji zbudowanych w ciągu sesji.
  2. Czas jaki mam dla każdej rodziny to 30 minut. 10 minut przerwy. Następna grupa.
  3. Zdjęcia wybieracie przez zalamo, szybko, jak najszybciej – ci, którzy chcą dostać zdjęcia przed świętami na prezent.
  4. Rodziny, dla których jest to pamiątka i nie szykują zdjęć na prezent, proszę o informacje. Najchętniej te zdjęcia obrobiłabym po Nowym Roku na spokojnie. W zamian otrzymacie wybrane ujęcie w formacie 40×50 gratis.
  5. Na scenkach powinno się zmieścić na luźno 8 dorosłych osób. Jak się ubijecie to może i 10. Jak są małe dzieci na rękach to ich nawet nie liczymy. Nie wiem ile zmieści się dodatkowo nieco większych dzieci. Myślę, że po pierwszych zdjęciach będę mogła to wam dokładnie powiedzieć.
  6. Nie jest dla mnie ważny stopień pokrewieństwa. Tak naprawdę może to być grupa przyjaciół, która się uwielbia i dla której takie zdjęcia będą ważne na lata.
  7. Rezerwacja: telefoniczna: 94 341 63 49, sms: 503 135 848, e-mail: deber@deber.pl lub komentarz pod postem na stronie: Studio DEBER na FB
  8. Uwaga. W związku z małą liczbą miejsc i coraz częstszym NIEPRZYCHODZENIEM na umówiony termin, wymagany zadatek na konto, po potwierdzeniu terminu. Numer podam później.
  9. Zdjęcia wykonuję w drugim studio na ul. Popiełuszki 1-3. Wchodzimy od strony kosmetyczki. Jesteśmy po jej lewej stronie. Narożny lokal oklejony matową folią. Nasze drugie studio – proszę przed przyjazdem popatrzeć na zdjęcie.
  10. Cena 150 zł – 3 najlepsze ujęcia nagrane na CD, odbite w formacie 20×30. Każde dodatkowe ujęcie 40 zł (dograne  do CD + odbitka 20×30).

 

reklama pastelowe 02+ copy

 

 

 

 

20 lat doświadczenia

Jesteś fotografem i potrzebujesz naszej pomocy? Jesteś klientem i chcesz uchwycić ulotne chwile? A może potrzebujesz wyjątkowych pamiątek, którymi obdarujesz rodzinę? Trafiłeś doskonale. Pisz, dzwoń. Na pewno Ci pomożemy.

+48 94 341 63 49

studio@deber.pl