Menu

Tablo przedszkole

Przedstawiam Państwu ofertę zdjęć do TABLO na rok 2019/2020

W ustalonym przez strony dniu dzieci przedszkolne wraz z opiekunami przyjeżdżają do studia fotograficznego Karoliny Magnowskiej na ul. Tradycji 17 w Koszalinie. Studio jest duże, około 170 metrów i bez problemu pomieści około 40 dzieci w czasie jednej wizyty.

Zanim zaczniemy wykonywać zdjęcia do Tablo postaram się przybliżyć dzieciom funkcjonowanie studia, szczegóły mojej pracy, tła które wykorzystuję w czasie zdjęć, aparat oraz oświetlenie. Będzie to krótka podróż do świata fotografii, która pozwoli zobrazować zawód fotografa. Dzieci będą mogły zadać pytania i dowiedzieć się tego co je ciekawi.

Organizowałam już takie przyjazdy i dzieci były bardzo zadowolone, ponieważ przed zdjęciami miały okazję się rozluźnić i chwilkę ze mną porozmawiać. To ułatwiło później pracę i pozwoliło wykonać bardziej swobodne zdjęcia.

Na zdjęcia dzieci przyjeżdżają przygotowane. Nie będziemy ich na miejscu przebierać aby nie robić zamieszania. W czasie sesji wykonuję zdjęcia WSZYSTKIM dzieciom, które mają znaleźć się na TABLO. W tym celu robię kilka, kilkanaście ujęć. Do tablo wybieram najlepsze według siebie ujęcie, najbardziej naturalne.
Każda grupa musi przygotować przed zdjęciami listę obecności. Zdjęcia wykonujemy według listy, aby potem nie było pomyłki przy podpisaniu zdjęć.

Płatność za tablo w dniu przyjazdu dzieci na zdjęcia. Proszę o informację ile osób chce fakturę za zdjęcia a ile osób paragon. Będzie to dołączone do pakietu, który dowiozę do przedszkola.
Przed wydrukiem całości zamówienia fotograf wysyła do przedszkola po jednej sztuce tablo do sprawdzenia i akceptacji. Drogą e-mailową dokonamy ewentualnej korekty.

Rodzice wszystkich dzieci przystępujących do zdjęć wyrażają zgodę na:
– wykonanie zdjęć portretowych dzieci,
– przechowywanie zdjęć i danych osobowych na dysku fotografa do czasu zakończenia zlecenia,
– przetwarzanie zdjęć i danych osobowych w celu retuszu, umieszczenia na tablo, wydrukowania tablo,
Fotograf z należytą starannością przechuje dane państwa dzieci. Po zakończeniu zlecenia wszelkie dane, zdjęcia, imiona i nazwiska zostają skasowane z dysku (okres do 2 miesięcy).  Dane osobowe wraz ze zdjęciami nie są przekazywane żadnym firmom ani osobom trzecim.
Jeżeli którykolwiek z rodziców nie wyraża zgody na powyższe punkty fotograf nie ma możliwości wykonania zlecenia i takie dziecko nie będzie brało udziału w sesji oraz nie znajdzie się na tablo.

Oferta zdjęć:
– TABLO – 35 zł od każdej osoby znajdującej się na tablo
– gratis 2 TABLA –  dla przedszkola i wychowawcy (30×20 cm) .

Dzieci, których rodzice nie zapłacą za tablo nie będą się na nim znajdować.  Jeżeli w rodzinie jest problem finansowy grupa może złożyć się na tablo tego dziecka i wtedy będzie ono na tablo jak pozostali. Reasumując usługa jest wyceniana na podstawie ilości dzieci, która znajdzie się na tablo – 15 dzieci na tablo oznacza 15 x 35 zł.

Jeżeli ktokolwiek chce zamówić zdjęcie wykonane do tabla może to zrobić wysyłając e-mail na adres: deber@deber.pl podając imię i nazwisko dziecka i rozmiar odbitki:
– 1 zdjęcie legitymacyjne – 5 zł od osoby
– 1 zdjęcie portretowe 15×21 – 10 zł od osoby , 10×15 – 5 zł,

Możecie Państwo przemyśleć jaki rodzaj tabla chcecie otrzymać. Obecnie wykonuję głównie tabla na cieniowanym tle, gdzie samo tablo jest białe. Niestety wtedy zdjęcia legitymacyjne również mają tło cieniowane tak jak portrety. Jeżeli chcecie Państwo zdjęcia  na białym tle, wtedy tablo będzie kolorowe dopasowane do stylistyki placówki. Zdjęcia portretowe będą na białym tle tak samo jak zdjęcia legitymacyjne. Warto to przedyskutować ponieważ od tego zależy w jaki sposób ubierzecie dzieci. Na białym tle – dzieci powinny być ubrane kolorowo lub ciemniej. Na cieniowanym tle ładnie wygląda jaśniejszy ubiór. Przykłady można zobaczyć niżej.

Czas zajęć wraz ze zdjęciami szacuję na 2 pełne godziny.

Podmiot odpowiedzialny za wykonanie zdjęć w szkole:
Studio DEBER Karolina Magnowska, ul. Zwycięstwa 73/3, 75-006 Koszalin, tel. 94 341 63 49, NIP:669-245-36-13
Fotograf – Karolina Magnowska

Miejsce wykonania zdjęć: Studio DEBER Karolina Magnowska , ul. Tradycji 17, Koszalin,

 

 

Tabla kolorowe


20 lat doświadczenia

Jesteś fotografem i potrzebujesz naszej pomocy? Jesteś klientem i chcesz uchwycić ulotne chwile? A może potrzebujesz wyjątkowych pamiątek, którymi obdarujesz rodzinę? Trafiłeś doskonale. Pisz, dzwoń. Na pewno Ci pomożemy.

+48 94 341 63 49

studio@deber.pl