Menu

Zmysłowe sesje kobiece

Zapraszam Was serdecznie na nowe, zmysłowe sesje kobiece. Całość sesji wykonana jest w białej stylizacji, jasne barwy, świeży wygląd. Ma być zmysłowo, ale z domieszką spontaniczności.

Chciałam abyście poczuły się lepiej, piękne, wyjątkowe.

Sesja skierowana jest do kobiet w każdym wieku. Przykładową sesje wykonałam z młodą Karoliną, która odważyła się pokazać Wam takie zdjęcia.

Dla tych, które są mniej odważne, które mają nieco więcej lat lub nie lubią swojej kostki czy kolanka, mam inne kadry, bardziej zakryte. Wszystko tak naprawdę zależy od Was samych co chcecie aby na zdjęciach było pokazane.

Jeżeli planujecie wykonać taką sesję u mnie przygotujcie się następująco:

  • biała, jasna bielizna, gorset, haleczka
  • jasne stylizacje – sukienki, koszule, topy, spodenki – wszystko co jest zmysłowe i co wyraża Wasz styl,
  • włosy zwiewne, naturalne, ładnie ułożone,
  • makijaż naturalny, delikatny, dzienny,
  • paznokcie jeśli pomalowane to na jasny kolor, beż, pastele,
  • nóżki gładkie, buzia wyspana
  • … i do dzieła Moje Drogie..

Zdjęcia wykonujemy w ciągu dnia kiedy światło ładnie pada przez okno. macie do dyspozycji 1,5 godziny. Same zdjęcia trwają godzinkę. Jeśli macie jakiś swój pomysł na gadżet to zabierzcie ze sobą. Ja od wczoraj mam kilka fajnych dodatkowych pomysłów na kolejne kadry.

 

Bardzo mnie te sesje ucieszyły, bo naprawdę przy białej ścianie i białym łóżku z kołdrą.. fotograf musi włączyć kreatywność. A tego mi ostatnio brakowało.

Rezerwacji sesji możecie dokonać ONLINE tutaj. Wymagany 50% zadatek na sesję. Konto jest podane w treści usługi. Skopiujcie sobie, będzie łatwiej.

I nie bójcie się Waszych niedoskonałości. Poradzimy sobie z nimi..

20 lat doświadczenia

Jesteś fotografem i potrzebujesz naszej pomocy? Jesteś klientem i chcesz uchwycić ulotne chwile? A może potrzebujesz wyjątkowych pamiątek, którymi obdarujesz rodzinę? Trafiłeś doskonale. Pisz, dzwoń. Na pewno Ci pomożemy.

+48 94 341 63 49

studio@deber.pl