Komunie

Jak co roku w maju nasza firma organizuje niedzielne zdjęcia komunijne. Oczywiście w tygodniu jak najbardziej można przychodzić.

W celu rezerwacji terminu należy przyjść do studia: ul. Zwycięstwa 73/3 Koszalin i wpłacić zadatek w wysokości 50% wartości sesji.

Proszę zabrać ze sobą akcesoria komunijne, aby na zdjęciach były Wasze rekwizyty.

Galerie poniżej przedstawiają rodzaj zdjęć jaki proponuję w tym roku. Obok cennik pakietów. Zanim zarezerwujecie termin podejmijcie decyzję, na który pakiet się decydujecie.

Każdy z nich wymaga poświęcenia innej ilości czasu. Przy rezerwacji jest to ważne pod względem organizacyjnym. Zdjęcia plenerowe wykonuję wyłącznie w tygodniu. Cena jak za pakiet V.

Z ważniejszych informacji, które powtarzam co roku:

  • chłopcom lepiej robić zdjęcia z samego rana. Nie wymagają czesania fryzury. Mamy szybciej z głowy męczący dla Nich punkt programu. Chłopcy szybciej się nudzą stąd lepiej załatwić to z rana.
  • nie polecam zdjęć popołudniowych. Dzieci są wykończone całym dniem i naprawdę pozowanie to ostatnia rzecz o której marzą. Zdjęcia po odbiorze pamiątki są naprawdę mało efektowne.
  • najlepiej zrobić zdjęcia przed Kościołem. Po uroczystości każdy chce iść do restauracji i porozmawiać z rodziną, a nie czekać godzinami, aż mały komunista wróci ze zdjęć.
  • dobrą opcją jest wykonanie zdjęć po obiedzie, kiedy goście pojedli, porozmawiali i w sumie wszystko im jedno czy ktoś wyjdzie na godzinę na zdjęcia czy nie. Czyli po obiedzie, a przed odbiorem pamiątek.
  • polecam zdjęcia w tygodniu. Naprawdę wychodzą wtedy najlepsze zdjęcia.