MINI SESJE dla nastolatków

Temat sesji nastolatków w studio jest dość trudnym tematem. Często pomijanym zarówno przez fotografów jak i rodziców. Dlaczego?

Ze strony fotografów problemy są zazwyczaj dwa: brak sensownych teł dla tej grupy wiekowej oraz brak odpowiednich akcesoriów przydatnych do zdjęć. Plener jest prosty. Jest gdzie stanąć, o co się oprzeć, a samo otoczenie pasuje do nastolatka.

A co z rodzicami? Rodzice nie myślą o takich zdjęciach, ponieważ dzieci w tym wieku mają masę zdjęć.. na FB, na instagramie, w komórce.. Fotki robią sobie albo sami, albo ktokolwiek kto dopadnie jakikolwiek aparat. Same nastolatki natomiast kasy na takie zdjęcia nie mają, i choć chcą je mieć, to muszą kombinować jak sobie je za darmochę załatwić.

Efekt jest taki, że kiedy potrzebujemy zdjęcia dla BABCI, bo babcia bardzo nas kocha i chce godzinami na nas patrzeć.. DOBREGO zdjęcia nie mamy. Zaczyna się wtedy poszukiwanie, wycinanie znajomych, kadrowanie twarzy ze zdjęć 200 x 300 pix.

Oczywiście BABCIA to jeden z przykładów, ponieważ nie raz takie zdjęcie.. fajowe.. było nam potrzebne.. w całkiem innych celach.  😀 Sama kiedyś potrzebowałam.. to wiecie jak to jest.. szewc bez butów chodzi..

W związku z tym.. specjalnie dla młodzieży w wieku 10-19 lat stworzyłam kilka aranżacji, dzięki którym będzie możliwość wykonania FAJNEGO ZDJĘCIA.. NIEOBCIACHOWEGO.. takiego które w tym roku będziecie mogli dać KOMUKOLWIEK w prezencie pod choinkę.

Ufff… przebrnęłam przez tłumaczenie co, i jak, i po co.. ale ponieważ sama mam nastolatki to wiem jak to jest, i chciałam choć przez chwilkę poświęcić Wam trochę uwagi.

Poniżej przedstawiam Wam 2 aranżacje.. Potrzebuję czasu aby dobrać tła do nowo zakupionych BAJERÓW. Ofertę stworzę za kilka dni. Teraz nie mogłam już wytrzymać i musiałam się pochwalić swoim nowym – startym jak świat, pomysłem.

A MOŻE TO DOBRY POMYSŁ NA GWIAZDKĘ.. ABY WASZE SKARBY MIAŁY FAJNE FOTY NA WALENTYNKI.. dla chłopaka czy dziewczyny !!!!!

MINI-sesje_B