Oliwia 8 lat

Ta sesja powstała po to aby pokazać Wam jak fajne są sesje plenerowe dzieci starszych. Choć mam studio bogate w akcesoria to naprawdę uważam, że plener daje dużo więcej możliwości.

Pomijam fakt, że z dzieckiem w tym wieku idzie się normalnie dogadać, dlatego sesja trwa naprawdę chwilę w porównaniu do maluszków. No dzisiaj to już w ogóle sesja była lajtowa, bo Oliwkę znam od dawna.

Idzie jesień.. cudowna, kolorowa pora roku. Zachęcam Was wszystkich do plenerówek, bo naprawdę dzieci rosną, czas mija, a jedynie zdjęcia pozwolą nam za jakiś czas powspominać stare dzieje.

Zdjęcia robione w jednej miejscówce, z dojazdem jakieś 1,5 godziny. Szukanie sukienki trochę nam zeszło, ale udało się. Graty na szybko wybierane ze studia, kwiaty na szybko rwane przy drodze.. Bo czy wszystko musi być takie na tip-top?

Dla mnie jak zwykle najważniejsze na zdjęciach jest samo dziecko.. a Oliwia naprawdę wyszła tu olśniewająco. Każde zdjęcie można sobie obrabiać na setki sposobów.. Zabawa przednia. Plener daje wiele możliwości.

Wrzucam dużo portretów, bo każdy ma w sobie coś innego, ważnego, uroczego.

Oliwka.. bardzo Ci dziękuję za dużo chęci i piękne pozowanie. Przepraszam za osty, za słońce rażące i .. i.. i co tam jeszcze było… a… „piękne” zapachy na łące.. 😀 Wszystko dzielnie zniosłaś.  Buziaki dla mamusi i tatusia.

sesja dziecięca Koszalinsesja dziecięca Koszalinsesja dziecięca Koszalinsesja dziecięca Koszalinsesja dziecięca Koszalinsesja dziecięca Koszalinsesja dziecięca Koszalinsesja dziecięca Koszalinsesja dziecięca Koszalinsesja dziecięca Koszalinsesja dziecięca Koszalinsesja dziecięca Koszalinsesja dziecięca Koszalinsesja dziecięca Koszalinsesja dziecięca Koszalinsesja dziecięca Koszalinsesja dziecięca Koszalinsesja dziecięca Koszalin