ŻEGNAJ PRZEDSZKOLE

Dopadło i mnie.. przy okazji testu tła.. fajnego tła.. które daje wiele możliwości. Dziękuję Karina za wspaniałe dzieło, które już na zawsze będzie w naszej rodzinie.. Tych zdjęć nie zapomnę ani ja.. ani Dominik.. ani cała reszta rodziny.

Mija pewien okres w życiu mojego maleństwa i jest to tak bolesne.. jak dla mojej mamy moje pójście na studia i wyprowadzka z domu.

Kiedy patrzę na Dominika.. na jego nieokiełznaną radość, spontaniczność, niepohamowaną kreatywność zastanawiam się co muszę zrobić aby surowa szkoła nie zmieniła tego.

Tak.. martwię się choć podobno nie powinnam… ale nie tym, że sobie nie poradzi.. bo musi, jak cała reszta innych dzieci. Martwię się tym, że właśnie za chwilę wkroczy w okres NIEWYPADA, NIESTOSOWNIE, NIEPOWINNOSIĘ.

A ja tak nie chcę.. Chcę tego tutaj.. wariata, który w ciągu 10 minut potrafi dać mi tyle śmiechu i radości ile wszystkie komedie świata..

Nikuś.. słyszysz mnie.. ??!! Pamiętaj.. cudowny z ciebie człowiek.. i mama będzie pilnować abyś zawsze był taki szalony jak teraz..   Zresztą gena X od matki dostałeś,  także nie masz wyboru..

 

ZDJĘCIA  NA  ZAKOŃCZENIE  PRZEDSZKOLA

ZDJĘCIA  DLA  MAMY  NA  PAMIĄTKĘ – z genem X

 

A jak kogoś interesuje tło lub oferta zdjęć przedszkolnych to poniżej podaję dane:

1. Tło można kupić tutaj: http://sklep.deber.pl/tlo-267.html

2. Przedszkola, które za chwilkę zaczną szukać pomysłu na ładne pamiątki kończące pewien okres życia małego człowieka. ( jeden portret 25 zł w naszym studio – w tym są 3 odbitki 13×18)